Western School - Szkoła Języka Angielskiego Ożarów Mazowiecki, korepetycje, angielski


Idź do treści

Medycyna_farmacja_i_pielegniarstwo

MEDICAL ENGLISH - ANGIELSKI W MEDYCYNIE

Pacjenci mówią różnymi językami. Czy pracujesz w kraju, czy za granicą, przyjdzie dzień, kiedy będziesz potrzebował angielskiego aby porozumieć się z chorym. Dzięki naszym kursom Twoi pacjenci będą czuli się komfortowo, będziesz także potrafił porozumieć się z innymi lekarzami i obsługą szpitali na całym świecie.

CEL: Kurs Medical English jest przeznaczony dla lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów oraz studentów medycyny. Jego celem jest zdobycie umiejętności funkcjonowania w anglojęzycznym środowisku medycznym, podniesienie kompetencji zawodowych, zdobycie umiejętności rozumienia i redagowania tekstów medycznych i przede wszystkim poszerzenie słownictwa.

ZAJĘCIA: Prowadzone są z naciskiem na komunikację i utrwalanie nowego słownictwa, które jest w tej specjalizacji wyjątkowo rozbudowane. Słuchaczom stawiamy wysokie wymagania, zdając sobie sprawę, iż w medycynie zwykle nie ma miejsca na błąd - zwłaszcza w stosowaniu właściwiej terminologii. Zajęcia prowadzone są jednak w sposób możliwie najbardziej zróżnicowany i interesujący. Korzystamy nie tylko ze sprawdzonych podręczników, ale również licznych materiałów źródłowych, pomocy audiowizualnych, case studies oraz np. - dla chwili wytchnienia :-) - serialu Dr House.

PRZYKŁADOWE MATERIAŁY

Heart Anatomy

Podręczniki, z których korzystamy:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego