Western School - Szkoła Języka Angielskiego Ożarów Mazowiecki, korepetycje, angielski


Idź do treści

Media

ENGLISH FOR MEDIA SECTOR - ANGIELSKI W MEDIACH

Branża medialna charakteryzuje się stosunkowo niewielką ilością fachowej terminologii, za to wymaga od dziennikarzy swobodnego posługiwania się językiem angielskim, często wykorzystywanym na równi z ojczystym. Przegląd prasy zagranicznej, przeprowadzanie wywiadów, korespondencja z kolegami z redakcji w innych krajach - te i wiele innych codziennych obowiązków wymuszają wręcz biegłą znajomość języka.

Jeśli istnieje taka potrzeba, program kursu może być dostosowywany do profilu zawodowego danej grupy, np. w przypadku dziennikarzy z redakcji muzycznej lub ekonomicznej.

CEL: Zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną, kładziemy nacisk na aktywizację poznawanego słownictwa i gramatyki. Słuchacze naszych kursów bardzo szybko zaczynają mówić, gdyż wokół tej umiejętności budujemy program zajęć. Na wyższych semestrach cały czas rozbudowywane jest słownictwo i ćwiczona umiejętność porozumiewania się.

ZAJĘCIA: Zawsze przykładamy jak największe starania do tego, by zajęcia były dynamiczne i zgodne z zainteresowaniami Słuchaczy. Stosujemy bardzo różnorodne, angażujące ćwiczenia i zawsze dbamy o to, by lekcje były przyjemnością, a nie obowiązkiem. Więcej o naszej metodzie możesz przeczytać tutaj.

EGZAMINY: Kurs przygotowuje do egzaminów z języka ogólnego: FCE, CAE, CPE, TOEFL. Więcej o egzaminach:
FCE
CAE
CPE
TOEFL

Pobierz plik z systemem semestrów w Western School:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego