Western School - Szkoła Języka Angielskiego Ożarów Mazowiecki, korepetycje, angielski


Idź do treści

Marketing

ENGLISH FOR MARKETING - ANGIELSKI W REKLAMIE

W dzisiejszym świecie biznesu każda osoba zatrudniona w sektorze marketingu i reklamy potrzebuje angielskiego, by efektywnie wykonywać swoją pracę. Rozmawiając z klientami, omawiając nową kampanię reklamową swojej firmy, budując plan marketingowy czy też pisząc notatkę prasową - angielski pojawia się na każdym kroku.

CEL: Kurs obejmuje doskonalenie wszystkich umiejętności jezykowych, jednak szczególny nacisk kładziony jest na rozbudowywanie słownictwa i doskonalenie zdolności komunikacji. Prowadzenie rozmów telefonicznych, pisanie e-maili, uczestniczenie w spotkaniach i prowadzenie prezentacji są ćwiczone na równi z wprowadzaniem fachowego słownictwa. Kurs obejmuje wszystkie istotne zagadnienia, z którymi spotykają się pracownicy branży marketingowej, takie jak szukanie klientów, narzędzia i strategie marketingowe, tworzenie reklam i uczestniczenie w targach.

ZAJĘCIA: Osoby zatrudnione w branży reklamowej to otwarci, dynamiczni i pomysłowi ludzie - takie też są prowadzone przez nas zajęcia. Specyfika tej dziedziny pozwala na wybór ciekawych ćwiczeń i różnorodnych materiałów. Korzystamy nie tylko z podręczników, ale także niezwykle bogatych i interesujących materiałów źródłówych: analizujemy reklamy telewizyjne, radiowe i wizualne, tworzymy kampanie dla niezwykłych produktów, rozwiązujemy case studies oraz, oczywiście, cały czas poznajemy nowe słownictwo.

PRZYKŁADOWE MATERIAŁY

Listening - The Perfect Marketing Strategy

Podręcznik - przykładowy rozdział


Powrót do treści | Wróć do menu głównego