Western School - Szkoła Języka Angielskiego Ożarów Mazowiecki, korepetycje, angielski


Idź do treści

Logistyka

ENGLISH FOR LOGISTICS - ANGIELSKI W LOGISTYCE

Kurs ten został stworzony z myślą o profesjonalistach zatrudnionych w branży logistycznej. Zajęcia uczą studentów specjalistycznego słownictwa i często stosowanych wyrażeń, niezbędnych w komunikacji z firmami będącymi ogniwami w procesie transportu - spedytorami, dostawcami, przewoźnikami i firmami kurierskimi. Jest to także kurs dla celników, osób pracujących dla spedytorów portowych i lądowych.

CEL: Kurs obejmuje doskonalenie wszystkich umiejętności jezykowych, jednak szczególny nacisk kładziony jest na rozbudowywanie słownictwa i doskonalenie zdolności komunikacji. Prowadzenie rozmów telefonicznych, pisanie e-maili, uczestniczenie w spotkaniach i prowadzenie prezentacji są ćwiczone na równi z wprowadzaniem specjalistycznego słownictwa. Kurs obejmuje wszystkie istotne zagadnienia, z którymi spotykają się pracownicy branży logistycznej.

ZAJĘCIA: Prowadzone są przede wszystkim metodą komunikacyjną, dającą Słuchaczom możliwie jak najwięcej okazji do wypowiedzenia się. Lektorzy nie poprzestają na wprowadzeniu nowego słownictwa, ale także starają się je aktywizować poprzez różnorodne, ciekawe ćwiczenia. Staramy się, by każda minuta zajęć wymagała od Słuchaczy wysiłku i zaangażowania. W trakcie zajęć wykorzystywane są case studies, materiały autentyczne, anglojęzyczne podręczniki do logistyki, filmy i nagrania audio.

POZIOMY: Kurs prowadzony jest na trzech poziomach zaawansowania: Pre-Intermediate (B1), Intermediate (B2) oraz Advanced (C1). Na każdym z poziomów Słuchacze poznają zagadnienia zarówno z zakresu wybranej specjalizacji, jak i języka ogólnego.

PRZYKŁADOWE MATERIAŁY:

Przykładowy rozdział z podręcznika:

UPS Technology - Upper-Intermediate Video:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego