Western School - Szkoła Języka Angielskiego Ożarów Mazowiecki, korepetycje, angielski


Idź do treści

Handel

ENGLISH FOR COMMERCE - ANGIELSKI W HANDLU

Kurs English in Commerce (Angielski w handlu) jest idealnym rozwiązaniem dla osób zatrudnionych na stanowiskach handlowych zarówno w małych firmach, jak i dużych korporacjach. Przekazuje on wszechstronną wiedzę i umiejętności wymagane od osoby pracującej w międzynarodowym środowisku. Handel jest niezwykle ciekawą dziedziną, która niesie za sobą różnorodne wyzwania: negocjacje, uczestniczenie w dyskusjach, prowadzenie prezentacji, pisanie ofert, skuteczną sprzedaży, podejmowanie decyzji i wiele innych - wszystkie te zagadnienia są tematami poszczególnych zajęć.

CEL: Na zajęciach staramy się sprawić, by Słuchacze swobodnie posługiwali się językiem angielskim w sytuacjach, z którymi mają do czynienia na co dzień. Ponieważ praca handlowców opiera się głównie na rozmowach, także zajęcia koncentrują się na tej właśnie umiejętności. Nie zapominamy jednak o umiejętnościach pisania, słuchania, czytania czy rozwiązywaniu case studies, które stanowią integralną część każdych zajęć - lub prac domowych.

ZAJĘCIA: Handlowcy to ludzie pełni energii i takie też są zajęcia. Poruszamy ciekawe, czasem kontrowersyjne tematy. Zmuszamy Słuchaczy do twórczej pracy i rozwiązywania problemów. Jednocześnie cały czas kładziemy duży nacisk na poprawność językową oraz wykorzystywanie nowo poznawanego słownictwa. Bardzo często pracujemy w oparciu o case studies (studia przypadku), które wymagają użycia wszystkich umiejętności językowych.

EGZAMINY: Kurs przygotowuje do egzaminów LCCI 1-4 (w tym LCCI English for Commerce) lub egzaminów BEC. Więcej o egzaminach:
LCCI
LCCI - English for Commerce
BEC

PRZYKŁADOWE MATERIAŁY:


Wideo wykorzystywane podczas zajęć, dotyczące umiejętności komunikacyjnych i różnic kulturowych:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego