Western School - Szkoła Języka Angielskiego Ożarów Mazowiecki, korepetycje, angielski


Idź do treści

Business_English

BUSINESS ENGLISH - ANGIELSKI W BIZNESIE

Business English to kurs najczęściej wybierany przez naszych klientów. Może on stanowić mieszankę angielskiego biznesowego i ogólnego lub koncentrować się na stricte biznesowym słownictwie i zagadnieniach.

CEL KURSU: Celem kursu jest opanowanie przez kursantów struktur językowych zapewniających im swobodę w sytuacjach życia codziennego i zawodowego. Na niższych poziomach studenci uczą się podstawowych struktur umożlliwiających im prowadznie rozmowy telefonicznej, pisanie e-maili, rezerwację pokoju hotelowego itp. Wraz ze wzrostem ich sprawności językowej, poruszana na zajęciach tematyka jest coraz bardziej wymagająca, co w rezultacje pozwala kursantom na całkowicie swobodne poruszanie się w angielskojęzycznym środowisku biznesowym.

ZAJĘCIA: Rozpoczęcie nauki języka biznesowego możliwe jest od poziomu pre-intermediate ( zobacz system semestrów w Western School). W trakcie kursu wykorzystywanych jest wiele materiałów zaczerpniętych z życia, w tym materiały video i audio (nagrania wiadomości, debat, wywiadów), artykuły prasowe (The Economist, Financial Times i in.) oraz bardzo ciekawe case studies angażujące różne sprawności językowe.

EGZAMINY: Kursy biznesowe przygotowują do egzaminów LCCI Levels 1-4 oraz BEC Preliminary, BEC Vantage, BEC Higher. Więcej o egzaminach:
BEC
LCCI


Przykładowy materiał video wykorzystywany na kursie Business English pre-intermediate:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego