Western School - Szkoła Języka Angielskiego Ożarów Mazowiecki, korepetycje, angielski


Idź do treści

Administracja_i_Sekretariat

ADMINISTRATION & SECRETARY - ADMINISTRACJA I SEKRETARIAT

Aby swobodnie poruszać się w międzynarodowym biurze niezbędna jest znajomość odpowiedniego słownictwa i zwrotów. Niejednokrotnie praca "na zapleczu" dużego biznesu jest bardziej wymagająca pod względem językowym od pracy kadry zarządzającej. Osoby zatrudnione w obsłudze biura muszą sprostać zadaniom takim jak pierwszy kontatk z ważnymi klientami, organizacja wyjazdów służbowych, poprawianie błędów w dokumentach. Bez dobrej znajomości języka bardzo łatwo o pomyłkę.
Kurs Administracja i Sekretariat został stworzony z myślą o tych właśnie osobach.

CEL: Celem jaki postawiliśmy sobie tworząc program tego kursu jest opanowanie języka przez Słuchaczy w takim stopniu, by byli oni w stanie swobodnie pracować w całkowicie anglojęzycznym środowisku. Dzięki temu konieczność częstego posługiwania się j.angielskim w trakcie pracy przestaje być dla nich problemem.

ZAJĘCIA: Koncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności najczęściej wykorzystywanych w biurze, tj. mówieniu oraz pisaniu. Prowadzenie rozmowy telefonicznej, przywitanie zagranicznych gości czy napisanie 'zgrabnego' e-maila to przykłady zagadnień, na które kładziemy szczególny nacisk. Słuchacze poznają także dużo nowego słownictwa, poczynając od słówek takich jak 'ksero' i 'nożyczki', na terminach księgowych i finansowych kończąc.

EGZAMINY: Kurs przygotowuje do egzaminów LCCI 1-4 lub do egzaminów BEC. Więcej o egzaminach:
LCCI
BEC

Przykładowy materiał video wykorzystywany w trakcie zajęć:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego